Contactgegevens
Vind jouw 'regionale beheerder Vreemdgaan-wisselleren'.

Voor een specifieke vraag over deelnemen, hetzij als gastorganisatie of als wisselleerder, kan je terecht bij de medewerker die verantwoordelijk is voor Vreemdgaan-wisselleren binnen jouw provincie. Hieronder vind je contactgegevens van alle 'regionale beheerders Vreemdgaan-wisselleren'.

Voor algemene vragen over de methodiek Vreemdgaan-wisselleren, provincie-overstijgend, kan je terecht bij Annelies Ven, themaverantwoordelijke voor Vreemdgaan-wisselleren binnen SAM, steunpunt Mens en Samenleving.

K Pepermans.jpg

Antwerpen

Kristel Pepermans 

Programmaverantwoordelijke Crosslink Pangg0-18
0488 17 00 42
kristel.pepermans@cggdepont.be

www.pangg0-18.be

foto dries.jpg

​Limburg

Dries Vanderputte

Coördinator Crosslink, netwerk Ligant
0479 85 23 46
dries.vanderputte@ligant.be
www.ligant.be 
Josephine.jpg
An Blondeel.jpg
Alexia verstraete.jpg

​Oost-Vlaanderen

Josephine Callewaert

Medewerker Crosslink, RADAR
09 216 74 72
josephine.callewaert@popovggz.be
www.popovggz.be





An Blondeel

Medewerker Advies en Coaching, netwerk GG ADS 
0471 61 34 11
blondeelan@gmail.com
www.ggzads.be












Alexia Verstraete

Medewerker Netwerkpunt, het PAKT
09 216 74 70

alexia.verstraete@pakt.be

www.pakt.be

Veerle Wathion.jpgLaure Verbruggen.jpg

​Vlaams-Brabant

Veerle Wathion

Medewerker Crosslink, Yuneco
veerle.wathion@yuneco.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laure Verbruggen

Medewerker Crosslink, Yuneco

laure.verbruggen@yuneco.be
www.yuneco.be

016  27 03 10 

foto annick 3.jpg

​West-Vlaanderen

Annick Dobbelaere

Coördinator Vorming en Deskundigheidsbevordering bij Crosslink, WINGG
0488 82 79 15
annick.dobbelaere@wingg.be
www.wingg.be
foto muurtje_Annelies_uitgesneden.jpg

​Overkoepelende opvolging vreemdgaan-wisselleren Vlaanderen

Annelies Ven

Stafmedewerker SAM, steunpunt Mens en Samenleving
0476 65 45 23

annelies.ven@samvzw.be
www.samvzw.be

 

​Brussel

Gezien de 2-taligheid in Brussel, zal voor deze regio Bru-stars de handen in elkaar slaan met het Kenniscentrum Welzijn Wonen Zorg welke een aparte 2-talige databank / website ontwikkelde om Vreemdgaan-wisselleren mogelijk te maken in regio Brussel: http://bijeenander.brussels/  

Bru-stars

Kathleen Coppens

Netwerkcoördinator Geestelijke Gezondheid kinderen en jongeren

k.coppens@bru-stars.be

0474 42 60 77

 

Kenniscentrum WWZ