Contact
Vind jouw 'regionale beheerder vreemdgaan-wisselleren'.

Voor een specifieke vraag over deelnemen, hetzij als gastorganisatie of als wisselleerder, kan je terecht bij de medewerker die verantwoordelijk is voor Vreemdgaan binnen jouw provincie. Hieronder vind je contactgegevens van alle 'regionale beheerders vreemdgaan-wisselleren'.

Voor algemene vragen over de methodiek Vreemdgaan, provincie-overstijgend, kan je terecht bij Annelies Ven, themaverantwoordelijke voor vreemdgaan-wisselleren binnen SAM, steunpunt Mens en Samenleving.

foto sara 2.jpg

Antwerpen

Sara Keymolen

Netwerkcoördinator Pangg 0-18
0485 75 81 01
www.pangg0-18.be

foto dries.jpg

​Limburg

Dries Vanderputte

Coördinator Crosslink, netwerk Ligant
0479 85 23 46
dries.vanderputte@ligant.be
www.ligant.be 
Josephine.jpg

​Oost-Vlaanderen

Josephine Callewaert

Medewerker Crosslink, RADAR
09 216 74 72
josephine.callewaert@popovggz.be
www.popovggz.be

Veerle Wathion.jpgLaure Verbruggen.jpg

​Vlaams-Brabant

Veerle Wathion

Medewerker Crosslink, Yuneco
veerle.wathion@yuneco.be

Laure Verbruggen

Medewerker Crosslink, Yuneco

laure.verbruggen@yuneco.be
www.yuneco.be

016  27 03 10 

foto annick 3.jpg

​West-Vlaanderen

Annick Dobbelaere

Coördinator Vorming en Deskundigheidsbevordering bij Crosslink, WINGG
0488 82 79 15
annick.dobbelaere@wingg.be
www.wingg.be
foto muurtje_Annelies_uitgesneden.jpg

​Overkoepelende opvolging vreemdgaan-wisselleren Vlaanderen

Annelies Ven

Stafmedewerker SAM, steunpunt Mens en Samenleving
0476 65 45 23

annelies.ven@samvzw.be
www.samvzw.be

 

Gezien de 2-taligheid in Brussel, zal voor deze regio Bru-stars de handen in elkaar slaan met het Kenniscentrum Welzijn Wonen Zorg welke een aparte databank / website ontwikkelde om vreemdgaan-wisselleren mogelijk te maken inregio Brussel.

​Brussel

Kathleen Coppens

Netwerkcoördinator Geestelijke Gezondheid kinderen en jongeren

k.coppens@bru-stars.be

0474 42 60 77

Kenniscentrum WWZ