Onze medewerkers print
Een voorstelling van al onze medewerkers...

Logo Steunpunt Algemeen Welzijnswerk 

​Directie

Martine Van Geyt

Algemeen directeur
GSM: 0492 73 54 26

martine.vangeyt@steunpunt.be

Stafmedewerkers

Sandra Beelen

Sandra Beelen

  • Team Reach Out!​

  • Team planning

GSM: 0486 54 51 83

sandra.beelen@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Helen Blow

Helen Blow

  • Team detentie, geweld & misbruik

GSM: 0494 84 57 16
helen.blow@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Peter Brepoels

​Peter Brepoels

  • Team kennisplein

  • Team thuisloosheid en wonen

  • Team krachtgericht werken met sociale netwerken

GSM: 0491 61 07 82
peter.brepoels@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Christina Clark

Christina Clark

  • Team detentie, geweld & misbruik

GSM: 0476 89 81 36
christina.clark@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Kurt De Backer

  • Team detentie, geweld & misbruik

  • Team sociale netwerken

GSM:  0491 61 07 83

kurt.debacker@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Karin De GroofKarin De Groof

  • Team kennisplein

GSM: 0492 73 54 24
karin.degroof@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Cis Dewaele

Cis Dewaele

  • Team Reach Out!

 GSM: 0496 12 17 57

cis.dewaele@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Danny Lescrauwaet

Danny Lescrauwaet

  • Team thuisloosheid & wonen

GSM: 0492 73 54 28

danny.lescrauwaet@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

​Boris Ketels

  •  Team data

GSM: 0492 73 54 31               
boris.ketels@steunpunt.be

Kristin Nuyts

Kristin Nuyts

  • Team planning

  • Team sociale netwerken

GSM: 0492 73 54 27

kristin.nuyts@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Lifa Ouald Chaib

  • Team detentie, geweld & misbruik

GSM: 0475 34 36 48

lifa.oualdchaib@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Neil Paterson

Neil Paterson

  • Team detentie, geweld & misbruik - projectleider

  • Team thuisloosheid


GSM: 0492 73 54 32
neil.paterson@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Ludo Serrien

  • Team thuisloosheid - projectleider

  • Team planning

GSM: 0484 96 04 08
ludo.serrien@steunpunt.be

Kris Stas

​Kris Stas

  • Team deontologie & beroepsgeheim

GSM: 0491 61 19 06
kris.stas@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Marie Van der Cam

Marie Van der Cam

  • Team Reach Out!

GSM: 0485 19 83 92
marie.vandercam@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

Daniëlla Provost

Daniëlla Provost

  • Team Knooppunt Online

 GSM: 0493 49 38 66
daniella.provost@steunpunt.be

Bekijk mijn kenniskaart

​Secretariaat

Alyakot Afennas

Alyakot Afennas

Verantwoordelijke secretariaat
GSM: 0497 37 91 58
secretariaat@steunpunt.be

Nathalie Berghuis

Nathalie Berghuis

Onthaal, secretariaat, publicaties
 GSM: 0494 40 48 45
nathalie.berghuis@steunpunt.be

Doris Michielsen

​​Doris Michielsen

Onthaal, secretariaat, vormingen
 GSM: 0497 37 91 38
doris.michielsen@steunpunt.be

​Voor algemene vragen/bestellingen/inschrijvingen:
mail naar
secretariaat@steunpunt.be

Boekhouding

Kathy Masson

Kathy Masson

Boekhouding
 GSM: 0497 37 91 44
kathy.masson@steunpunt.be

Personeelsdienst

Anita Jennen

Anita Jennen

Verantwoordelijke personeelsdienst CAW groep
 GSM: 0497 37 91 40
anita.jennen@steunpunt.be

Nurcan Sogutlu

​Nurcan Sogutlu

Verantwoordelijke personeelsdienst Steunpunt Algemeen Welzijnswerk
 GSM: 0497 37 91 41
nurcan.sogutlu@steunpunt.be

Logistiek / ICT ​

Bill Van Assche

Bill Van Assche

ICT, netwerkbeheer, logistiek
 GSM: 0494 14 23 60
bill.vanassche@steunpunt.be

  

LinkedIn Twitter Facebook Googleplus
Steunpunt Algemeen Welzijnswerk
Diksmuidelaan 36a - 2600 Berchem
0497 37 91 58
info@steunpunt.be

Partners kennisplein.be

Sen Logo saw Logo SJH logo Mentalis Logo

Gerealiseerd met de steun van de Vlaamse Overheid

vlaanderen Logo

Like ons op

Facebook Logo